Vakıfbank personel alımı 2014

Vakıfbank 20 Kasım 2013 Yorum yaz

Türkiye’de bulunan bankalar 2014 yılında da büyümeyi sürdürüyorlar. Türkiye’nin önde gelen bankaları bu yıl sınav ve mülakatla kaç yeni personel almayı hedefliyor? Vakıfbank işe alımlarda KPSS şartını kaldırdı.

Türkiye Vakıflar Bankası, 1954 yılında kurulmuş, Türkiye Bankalar Birliği 2012 raporuna göre Türkiye’nin aktif büyüklük açısından en büyük 6. bankasıdır.

VakıfBank, benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeniden yapılanma projesinin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, aralıksız olarak devam etmektedir.

VakıfBank personeli, geleceğe güvenle bakabilmenin ve VakıfBank’lı olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

Vakıfbank 2014 yılında kaç personel alımı yapacak?

Vakıfbank, 2014 yılında 500’ün üzerinde yeni personel alacak. 2014’de de şube ağını genişletip bin yeni personeli bünyesine katacak.Vakıfbank bu yıl tarihinde bir ilki gerçekleştirerek işe alımlarda KPSS şartını kaldırdı. Hiç KPSS’ye girmeyi düşünmemiş başarılı ve parlak gençleri banka bünyesine katmak istiyor.Vakıfbank eleman alım başvurularını internet sitesi üzerinden gerçekleştireceğini açıkladı. Adayları anlaşmalı oldukları üniversitede sınava tabi tutacaklarını ve ardından bankada yapılan mülakatla başarılı olanları işe alacaklar.

  • VAKIFBANK 2014 MÜLAKAT SONUÇLARI
İlgili ilana iş başvurusu yapmak isteyen adayların kariyer sitelerindeki iş ilanlarını takip edebilir, daha detaylı bilgi alabilir ve iş başvurusu yapabilir. Ayrıca kurumun internet sitesindeki kariyer bölümünden veya kariyer sitesindeki insan kaynakları bölümünden iş başvurusu yapabilir.